Błąd

przy porodzie

Czy wiesz, że…

Szczególnie ważnym roszczeniem dla dzieci pokrzywdzonych niewłaściwą opieką okołoporodową jest comiesięczna renta.
Pozwala ona na zapewnienie opieki i leczenia na najwyższym poziomie i odciąża finansowo rodziców.

Nasze specjalizacje / Błąd przy porodzie

Błąd przy porodzie

Błąd przy porodzie to szczególny rodzaj błędu medycznego, którym się zajmujemy. Może wynikać zarówno z błędu lekarza, jak i położnej.

Skutki błędu okołoporodowego to często śmierć lub inwalidztwo wyczekiwanej pociechy. Wiąże się to z olbrzymim cierpieniem rodziców i zmienia całe życie rodzin dzieci, które przeżyją.

To bardzo ważne, aby zapewnić pokrzywdzonym maluchom środki na lepszy start w życiu. Zadośćuczynienie za błąd przy porodzie ma na celu wyrównanie krzywdy dziecka. Comiesięczna renta powinna pokrywać koszty rehabilitacji i leczenia związanych z doznanym uszczerbkiem.

Śmierć wyczekiwanego dziecka jest wielką tragedią dla rodziców. Dlatego w takiej sytuacji należy im się zadośćuczynienie pieniężne. Nie przywróci życia dziecku, lecz przywróci poczucie sprawiedliwości i pomoże uporać się z doznaną krzywdą.

W sprawach o błąd przy porodzie nasi prawnicy reprezentują zarówno pacjentów, jak i medyków. Pacjentom pomagamy dochodzić sprawiedliwości. Lekarzy i położne bronimy przed niesłusznymi oskarżeniami.

Błąd przy porodzie

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń: +48 606 975 326

Odpowiemy na pytania, uważnie wysłuchamy Twojej historii.
Umówimy spotkanie.

Marcin Bogdanowicz

adwokat

Agnieszka Terlecka-Ludwiniak

adwokat

Zgłoś sprawę:

9 + 15 =